Dla Zdrowia

Nordic & Run Festival Ścinawa 2018

W niedzielę 18 lutego w Porcie Ścinawa w Ścinawie (woj. dolnośląskie) odbędzie się impreza rekreacyjna Nordic and Run Festival 2018. Organizatorem wydarzenia jest Ścinawska Grupa Nordic Walking.

I Zlot Morsów w Malborku - Morsy dla Szymka

W sobotę 17 lutego na plaży nad Nogatem przy zamku w Malborku odbędzie się Pierwszy Zlot Morsów w Malborku. W ramach imprezy oprócz kąpieli w zimnej wodzie zaplanowano także atrakcje dodatkowe oraz zbiórka charytatywna na rzecz wieloletniego leczenia i rehabilitacji Szymka Mazurczaka.

IV Zaślubinowe Morsowanie w Pucku

W sobotę 10 lutego w Porcie Jachtowym w Pucku odbędzie się IV Zaślubinowe Morsowanie z okazji 98. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.30, na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje.

Charytatywny Maraton ZUMBY w Kalwarii Zebrzydowskiej

W niedzielę 11 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Charytatywny Maraton ZUMBY na dalsze leczenie i rehabilitację Dominiki Kosek. Wydarzenie potrwa w godzinach 15.00 - 19.00.

II Wielkie Piotrkowskie Morsowanie

W niedzielę 28 stycznia na kąpielisku "Słoneczko" przy jeziorze Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim wzorem ubiegłego roku odbędzie się Wielkie Piotrkowskie Morsowanie. Impreza ma charakter otwarty - mile widziane są wszyscy sympatycy morsowania.

Targi Zdrowia i Urody w Częstochowie

W dniach 27-28 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Częstochowie odbędą się Targi Zdrowia i Urody. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 19.00, wstęp bezpłatny.

Świętuj Dzień Babci i Dziadka z Galerią Tęcza w Kaliszu

Galeria Tęcza przy ul. 3 maja 1 w Kaliszu jest jednym z miejsc biorących udział w ogólnopolskiej kampanii na rzecz profilaktyki schorzeń układu krążenia "Teraz Serce!". W ramach tego wydarzenia w Galerii Tęcza będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów i badań diagnostycznych.

Noworoczny Maraton Fitness dla dorosłych "Wstań i ćwicz z Cybinką"

W sobotę 20 stycznia w Klubie "Cybinka" Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" w Poznaniu odbędzie się Noworoczny Maraton Fitness. Impreza adresowana jest do osób dorosłych, które chciałyby wejść w nowy rok aktywnie, zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Wstęp bezpłatny.

XII Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem

Drużyna Szpiku z Poznania zaprasza do udziału w 12. już edycji Charytatywnego Biegu z Maltańskim Światełkiem, który odbędzie się w sobotę 20 stycznia. Start o godzinie 17.00, do pokonania trasa o długości 5,5 kilometra. Bieg został zadedykowany chorym dzieciom z poznańskiego oddziału onkologicznego - podopiecznym Drużyny Szpiku.

12. Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

W piątek 12 stycznia w Strzelinie (woj. dolnośląskie) odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Strzeliński Klub Biegacza "Granit" biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Bieg odbędzie się na rzecz WOŚP.